top of page

Відкриті консультації Української Ресторанної Асоціації


30 вересня запрошуємо вас на Відкриті безкоштовні консультації з питань податкового та управлінського обліку та юридичних питань,які проведуть для вас Євген Комаров, голова юридичного комітету УРА та Оксана Кандалова, голова комітету УРА з питань бухгалтерського та податкового обліку.


30.09.2021 Київ, Поділ, Ігорівська 5, ресторан "В РЕБРО". 11.00-12.30 Євген Комаров «Юридичні нововведення карантинних обмежень та державні перевірки»: -Зелена зона -Жовта зона -Помаранчева зона -Червона зона -Хто може перевіряти - Алгоритми перевірок - Які штрафи та за що

13.00-14.30 Оксана Кандалова «Управлінський облік у ресторані. Ключові моменти» - Управлінська звітність. Баланс, ОПіУ, ДДС - Бюджет. Планування доходів і витрат. Розподіл відповідальності співробітників по ЦФО. - Платіжний календар. Як уникнути касових розривів і своєчасно оплачувати зобов'язання. 15.00-16.30 Оксана Кандалова «Податковий облік у ресторанному бізнесі: нововведення та що потрібно врахувати» - Поділ обліку між суб'єктами всередині ресторану. - Умови застосування РРО. - Зміни правил реалізації алкоголю з 1 жовтня. Для безкоштовної участі потрібно зареєструватися за лінком https://forms.gle/27ma9Xu7wJu5DNSC9 Кількість місць обмежена згідно карантинних обмежень. Першочергове право на участь надається членам Асоціації.

Comments


bottom of page