Зустріч ресторанної асоціації із держпродспоживслужбою м. Київа19 листопада, відбулася зустріч представників Української ресторанної асоціації із начальником Головного Управління Держпродспоживслужби в м. Києві Олегом Миколайовичем Рубаном.


УРА представляли Президент асоціації Сергій Трахачов та голова юркомітету Євген Комаров.

На зустрічі також були присутні представники кінопрокатної індустрії, фітнес-галузі, готельної справи.


Коротко – про розмову.

Карантин вихідного дня не вирішує проблему ковіду: щоби зупинити епідемію, потрібні комплексні заходи. Влада натякає на загальний локдаун, як у багатьох країнах світу. Сергій Трахачов зауважив, що бізнесу необхідно отримати повноцінне відшкодування, а галузі охорони здоров’я – більш потужне фінансування, як і у всьому світі.

Нажаль, в українських реаліях ми бачимо лише один пункт: обмеження роботи певних галузей. А хотілося б побачити реалізацію комплексного рішення, адже тільки воно може дати суттєвий результат.


Ми просимо перед тим, як вводити нові обмеження – вести діалог з представниками бізнесу. Лише вони, професіонали своєї справи, можуть знайти компромісне рішення, яке дозволить і державі впоратися із своїми задачами, і людям, що працюють у галузі, не залишитися без засобів існування.


Допоки не закінчився карантин вихідного дня, ми вимагаємо найближчим часом скасувати обмеження вечірньої роботи закладів харчування по буднях, аби хоча б частково ми мали можливість працювати на повну силу. Крім того, скасувати вимоги вдягати персоналу рукавички та захисні екрани, які не тільки потребують додаткового фінансування, а й шкодять здоров’ю співробітників.

Чекаємо на кроки назустріч нашим вимогам! #МаюПравоПрацювати