top of page

"Ковідна тисяча": УРА надіслала запит до Прем'єр-мінстра щодо допомоги ресторанам

15 листопада 2021 Президент України Володимир Зеленський пообіцяв громадянам, які отримають дві дози вакцинації від COVID-19 грошове нагородження у розмірі 1000 гривень.


Джерело: Полностью привитые от COVID-19 украинцы в скором времени смогут получить от государства тысячу гривен – Владимир Зеленский — Официальное интернет-представительство Президента Украины (president.gov.ua)


Українська ресторанна асоціація надіслала офіційного листа до Прем'єр-Міністра України Дениса Анатоліївича Шмигаля із проханням посприяти ресторанній галузі та пропонувати витратити ці гроші у закладах громадського харчування.


Ми підтримуємо, цю ініціативу тому що:


1. Це буде додавати причин населенню вакцинуватись, а це єдиний, наразі, відомий шлях повернення до нормального життя.

2. Це буде додавати реальні гроші в реальну економіку. Ці гроші залишаться у українців в українській економіці.

3. Це реально допоможе галузям, які страждають вже другий рік.


Хотіли б зазначити, що сфера громадського харчування дуже постраждала разом з креативними індустріями. Галузь під обмеженнями з перших днів карантину і вона однозначно потребує допомоги від влади. Саме тому ми просимо про розширення зони застосування програми на сферу громадського харчування. Таке розширення не тільки допоможе сотням тисяч задіяних у сфері працівникам, а й дозволить більше мотивувати населення до вакцинації. Не буде перебільшенням твердження, що ресторани відіграють суттєву роль щодо соціалізації населення. Можливість відвідати (безкоштовно) кав‘ярню чи кафе стане для когось вирішальним мотивом.


У разі розгляду і затвердження Кабінетом Міністрів України питань по виділенню грошових коштів вакцинованому (щепленому) від COVID 19, населенню, просимо: враховуючи вищенаведені обставини, запропонувати на рівні Кабінету міністрів України витрачати надані, у якості допомоги громадянам, кошти, в тому числі на відвідування суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність в сфері громадського харчування.Ознайомитися із повним текстом листа, ви можете завантаживши документ:

УРА_Кабмін_1000
.pdf
Download PDF • 353KB

bottom of page