Робоча зустріч в КМДА: представники УРА обговорили актуальні питання галузі

Сьогодні в КМДА відбулась зустріч з заступником Київського міского Голови — Олександром Харченком. Також на зустрічі були присутні представники Департаменту промисловості та розвитку підприємництва, Департаменту архітектури та містобудування та Департаменту міського Благоустрою.

Під час обговорення піднімались питання дотримання бізнесом карантинних норм та обмежень, а також можливість надання пільг бізнесу.

Представники УРА та ресторанної галузі Сергей Трахачев, Евгений Комаров, Виталий Кириченко и Александр Григорчук виносили до обговорення важливі питання галузі, а саме:

1. Можливості надання кредитів підприємцям, які працють в сфері громадського харчування на вигідних умовах.

2. Спрощення процедур видачі документів на літні та сезонні майданчики, продовження пільгової ставки за пайовий платіж в 1 грн на наступний рік.

3. Можливість розміщення місць для торгівлі біля закладів громадського харчування, та отримання документів на них за спрощеною процедурою.

4. Можливе спрощення процедури отримання дозволів на вивіски.

Домовились, що всі наші побажання будуть викладені в офіційних зверненнях і направлені в КМДА, де їх обіцяють розглянути і прийняти компромісні рішення з цих питань.