Українська ресторанна асоціація приєднується до всеукраїнського флешмобу «Ми хочемо працювати!»

28 квітня 2021 закликаємо вас долучитися до акції від українського бізнесу .

22 квітня 2021 року представники потерпілих від локдауна сфер економіки створили оперативний штаб для захисту інтересів працюючих в умовах карантинних обмежень.

Ініціатори: Федерація роботодавців України, Українська ресторанна асоціація, СУП, Асоціація Укрлегпром, Асоціація ритейлерів України, Українська рада торгових центрів, Асоціації Меблевиків України.

До штабу вже приєдналися: торгово-виробничі підприємства, роздрібні мережі, фітнес-клуби та кінотеатри, представники сфери HoReCa та культурно-розважальної галузі. Серед учасників нового об'єднання компанії: «Агромат», «Текстиль-Контакт», мережа магазинів "Intertop", мережа спортивних клубів "SportLife", мережа кінотеатрів «Планета Кіно», група компаній «Венето», торгово-виробнича компанія «Ярослав», мережа «Льонокомбінат» та мережа магазинів "Goldi", театр «Чорний Квадрат», театр «Особистості» та інші.


Кабінет Міністрів України своєю постановою від 09.12.2020 р. №1236 централізовано та повністю обмежив діяльність цілих галузей. Замість того, щоб надати чіткі інструкції із дотримання санітарно-епідемічних норм, та успішно провести кампанію з вакцинації МОЗ – на паузу поставили бізнес. Через це ми всі зазнали фінансових втрат та були вимушені вдатися до масштабних скорочень працівників. Зокрема у ресторанній галузі станом на початок 2021 року скорочено більш 350 тисяч людей – а це ~1/3 всіх працівників сфери.


Український бізнес вимагає надати рівні умови роботи для всіх підприємців, компаній, підприємств – при жорсткому дотриманню санітарно-епідеміологічних норм – але без закриття на локдаун! Ми вимагаємо більше не відправляти нашу галузь у локдауни та не лишати нас права на працю!


Ми закликаємо вас до участі у флешмобі «Ми хочемо працювати!»! Необхідно лише:


1. До 28 квітня на власних сторінках у соціальних мережах та сторінках ваших підприємств опублікувати анонс флешмобу та його слоган. Відкрито напишіть про проблему свого бізнесу та мету флешмобу.


Наш варіант тексту: «Український бізнес вимагає надати рівні умови роботи для всіх підприємців, компаній, підприємств – при жорсткому дотриманню санітарно-епідеміологічних норм – але без закриття на локдаун! Ми вимагаємо більше не відправляти нашу галузь у локдауни та не лишати нас права на працю! Ми всі вже зазнали фінансових втрат та були вимушені вдатися до масштабних скорочень працівників. Зокрема у ресторанній галузі станом на початок 2021 скорочено більш 350 тисяч людей – а це ~1/3 всіх працівників сфери. #ми_хочемо_працювати»

Хештег: #ми_хочемо_працювати

2. З 28 квітня розмістіть на фасадах своїх ресторанів банери «Ми хочемо працювати!». Чим більше банерів – тим яскравіше можна привернути увагу до нашої загальної проблеми.

Макети для флешмобу за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1WZMXrBO1VU0JQpBZZNpFerG1oYv2We2I/view?usp=sharing


Підключайте до флешмобу колег, партнерів, всіх, кого стосується катастрофічна ситуація з українським бізнесом! Ми хочемо працювати – і обмеженнями нашої роботи не зупинити пандемію Covid-19!


#ми_хочемо_працювати