top of page

Українська ресторанна асоціація підтримує вищу освіту в готельно-ресторанній галузі

Проблема кадрів в готельно-ресторанній індустрії набуває масштабів катастрофи. Галузь оговтується від низки карантинів та набирає обертів, але без кваліфікованого персоналу успішно працювати неможливо.


Розуміючи всі грані цієї проблеми, Українська ресторанна асоціація розпочала співпрацю із вищими навчальними закладами, які спеціалізуються на підготовці фахівців для індустрії.


Нашим першим «шефським» проектом стала сучасна навчальна лабораторія технологій у сфері готельно-ресторанної справи, що почала працювати на базі Навчально-наукового інституту неперервної освіти і туризму Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП України).


Тут проходитимуть практичну підготовку фахівці спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» і «Туризм». Зокрема, лабораторні заняття з дисциплін «Технологія продукції ресторанного господарства», «Етнічні кухні».


На сьогодні за цими спеціальностями в НУБіП України навчається більше 400 студентів-бакалаврів, та 40 студентів магістратури. Це – кадрова платформа майбутніх менеджерів у сфері гостинності (туризму, готельного і ресторанного господарства, курортної справи тощо).


Українська ресторанна асоціація надасть максимум інформаційної підтримки для студентів, а також сприятиме у отриманні практики у кращих із кращих в українському ресторанному світі.


Особливий акцент навчання – занурення у практику. Вже з вересня заняття проводитимуть не лише досвідчені викладачі кафедри, а й майстри-ресторатори України. На професійній кухні молодь опановуватиме кулінарне мистецтво, передові технології створення ресторанних страв, проводитиме науково-практичні дослідження.


Ми впевнені, що отримані знання та вміння допоможуть майбутнім фахівцям бути конкурентоспроможними на ринку праці та презентувати українські ресторанні бренди на міжнародному ринку.


Запрошуємо практиків ресторанної сфери до співпраці у підготовці висококваліфікованих фахівців! Свої пропозиції ви можете надсилати у приватні повідомлення онлайн-ресурсів УРА:


• https://www.facebook.com/URAorg

• https://www.instagram.com/ura_org/


Тільки комплексно та разом ми зможемо вирішити цю гостру проблему галузі та знову зробити професію привабливою для абітурієнтів та студентів!

Comments


bottom of page