top of page

Ініціатива УРА: Єдині правила реєстрації літніх майданчиків в Україні

21 вересня представники Української ресторанної асоціації мали зустріч у Міністерстві економіки на тему уніфікації правил реєстрації літніх майданчиків в Україні. Ця зустріч стала можливою за сприяння Офісу Реформ, зокрема, Ганни Тітової та Артура Уварова.

О проблемі. Минулого року Українська ресторанна асоціація ініціювала створення уніфікованих правил оформлення та реєстрації літніх майданчиків. Це велика проблема, адже це повноваження місцевої влади – тому у кожному регіоні встановлюються власні правила та обмеження. Часом ці правила настільки не чітко сформульовані, що їх важко зрозуміти та дотримуватися – і це створює підґрунтя для корупції, зловживанням повноваженнями тощо. Ми впевнені, що єдина форма реєстрації та загальні правила створять сприятливі умови для бізнесу та полегшать роботу рестораторів України, які хочуть розвиватися у різних регіонах.


Учора, 21 вересня, цю ідею ми обговорювали в Міністерстві економіки разом із Офісом Реформ. Вони підтримали цю ідею. Також ми домовилися розробити пропозицію для МінРегіонБуду – профільного Міністерства – щоб залучити до цього процесу.


Ми впевнені, що для органів місцевого самоврядування ці правила будуть корисними та їх можна буде запровадити у себе в регіоні та полегшити роботу рестораторам країни.


Нажаль, наш запит вирішується не так швидко, як би ми хотіли, але ми сподіваємося, що за підтримки Офісу Реформ ми зможемо пришвидшити цей процес.

Comments


bottom of page