Ініціатива УРА: Єдині правила реєстрації літніх майданчиків в Україні

21 вересня представники Української ресторанної асоціації мали зустріч у Міністерстві економіки на тему уніфікації правил реєстрації літніх майданчиків в Україні. Ця зустріч стала можливою за сприяння Офісу Реформ, зокрема, Ганни Тітової та Артура Уварова.

О проблемі. Минулого року Українська ресторанна асоціація ініціювала створення уніфікованих правил оформлення та реєстрації літніх майданчиків. Це велика проблема, адже це повноваження місцевої влади – тому у кожному регіоні встановлюються власні правила та обмеження. Часом ці правила настільки не чітко сформульовані, що їх важко зрозуміти та дотримуватися – і це створює підґрунтя для корупції, зловживанням повноваженнями тощо. Ми впевнені, що єдина форма реєстрації та загальні правила створять сприятливі умови для бізнесу та полегшать роботу рестораторів України, які хочуть розвиватися у різних регіонах.


Учора, 21 вересня, цю ідею ми обговорювали в Міністерстві економіки разом із Офісом Реформ. Вони підтримали цю ідею. Також ми домовилися розробити пропозицію для МінРегіонБуду – профільного Міністерства – щоб залучити до цього процесу.


Ми впевнені, що для органів місцевого самоврядування ці правила будуть корисними та їх можна буде запровадити у себе в регіоні та полегшити роботу рестораторам країни.


Нажаль, наш запит вирішується не так швидко, як би ми хотіли, але ми сподіваємося, що за підтримки Офісу Реформ ми зможемо пришвидшити цей процес.