top of page

8 областей та Київ виходять із Червоної зони епіднебезпеки 7 грудня

Сьогодні, 6 грудня 2021, відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.


За результатами ❗️Державна комісія вирішила ✅скасувати з 00 години 00 хвилин 07 грудня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки на території ✅Донецької, ✅Дніпропетровської, ✅Івано-Франківської, ✅Луганської, ✅Львівської, ✅Одеської, ✅Рівненської, ✅Херсонської областей та ✅міста Києва.


Також нагадаємо, що з 6 грудня в Україні почали діяти нові правила карантину, які Уряд ухвалив минулого тижня. Торкнуться вони у першу чергу невакцинованих українців.


Для обслуговування відвідувачів та клієнтів працівникам ресторанів, готелів та спортзалів доведеться мати принаймні одне щеплення проти COVID-19 (🟡жовтий або зелений🟢 сертифікати). Водночас для відвідування громадських закладів можна буде використовувати і негативний ПЛР та /або експрес тест, який чинний 72 години, або альтернативний документ — COVID-сертифікат про одужання.


❗️Таким чином, на жовтому рівні епіднебезпеки громадські заклади не зможуть обслуговувати клієнтів, а також допускати до роботи тих, хто не має одного з перелічених документів.


Джерело:

Протокол 47
.pdf
Download PDF • 624KB

bottom of page