З 5-го червня ресторани зможуть повноцінно відкритися

Завдяки спільним зусиллям та наполегливості рестораторів, що об’єдналися в Українську Ресторанну Асоціацію, повноцінне відкриття закладів громадського харчування відбудеться раніше запланованого терміну.


Для прискорення відкриття ресторанів була проведена глобальна робота у взаємодії з владою. Одні з перших з таких дій – створення Всеукраїнського Антикризового Центру рестораторів видавцями журналу «Ресторатор» Сергієм Трахачовим та Софією Коломицевою ще на початку карантину, а також публічне звернення від імені рестораторів з приводу відкриття літніх майданчиків.


Пізніше, із заснуванням Української Ресторанної Асоціації, лобіювання інтересів ресторанної галузі почало здійснюватися ще активніше. Ресторатори отримали підтримку з боку народних депутатів. Численні звернення до влади та депутатів сприяли приверненню уваги до проблем галузі. Так, депутатка Лариса Білозір спільно з колегами звернулися до Прем'єр-Міністра України з пропозицією дозволити функціонування літніх майданчиків у закладах громадського харчування в умовах карантину.


Зрештою, з 11 травня ресторанам таки дозволили відкрити літнімайданчики. Не обійшлось без неприємних сюрпризів. Влада запровадила настільки жорсткі та неприяйнятні норми (вікна видачі, використання виключно одноразового посуду, 1 людина на 10 м. кв.), що починати працювати на таких умовах не мало ніякого сенсу.


Юридичний комітет Ассоціації напрацював обгрунтовані та безпечні норми роботи ресторанів на літніх майданчиках в сучасних умовах і Асоціація домоглася того, щоб ресторани змогли працювати з звичайною посудою, обслуговувати за допомогою офіціантів та мати можливість приймати гостей на безпечній і в той час розумній відстані один від одного.


Робота Асоціації продовжувалась – 24 квітня Антикризовий Центр рестораторів (діючий при Українській Ресторанній Асоціації) звернувся до Віталія Кличка з проханням звільнити власників літніх майданчиків ресторанів від оплати пайового внеску в 2020 році. При цьому Асоціація активно проводила різноманітні опитування (як працівників галузі, так і гостей закладів) щодо стану ресторанної індустрії та проблем, з котрими галузь зіткнулася. Це дозволило повніше відобразити стан справ та скоригувати роботу відповідно до першочергових задач, а також проаналізувати вплив закриття закладів громадського харчування на усі інші сфери.


Для звернення уваги громадськості до проблеми фактичного безробіття близько 1 мільйона українців у зв’язку з закриттям ресторанів, за ініціативи Української Ресторанної Асоціації було проведено два флешмоби в соцмережах – #відкрийресторани та #мільйонбезробітних, які підтримали ресторатори зі всієї країни.


Протягом травня в Києві відбувалися численні зустрічі представників Української Ресторанної Асоціації з головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком. Ресторанна Асоціація України домовилася про солідарне вироблення правил відкриття закладів під час послаблення карантину. Зрештою, Асоціація направила на розгляд правила безпечної роботи ресторанів:


«Українська ресторанна асоціація наполеглива і послідовна. Ми вимагаємо справедливості. Ми за прозорі правила та відкриття залів ресторанів. Асоціація домоглася відкриття літніх майданчиків на нормальних умовах не в третій хвилі, як бажала влада, а в першій. Ми доб'ємося того, щоб влада перестала вбивати мільйонну галузь і відкрила зали ресторанів. Ми безпечніше за більшість інших бізнесів і вже точно, ми піклуємося про безпеку гостей більше, ніж провідник вагона метро».


28 травня відбувся ряд зустрічей представників Української Ресторанної Асоціації з представниками влади.


Перша зустріч відбулася із заступником Міністра охорони здоров‘я Головним санітарним лікарем Віктором Ляшком. Представникам галузі вдалося донести, що заклади громадського харчування мають відкритися раніше 10 червня 2020. Також було отримано підтримку вимог і домовлено ще про одну зустріч з представниками фастфудів на 29 травня 2020 року.


Друга зустріч відбулася в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України із заступником Міністра Дмитром Романовичем. Представники Асоціації також отримали згоду підтримати відкриття закладів, з огляду на критичну ситуацію в галузі громадського харчування. Також внесли пропозицію, щодо відтермінування сплати податків і зборів нарахованих за період карантину, та прохання ввести мораторій на перевірки на більший термін, ніж до 30.05.2020 р.


Зрештою, ситуація вимагала більш рішучих дій, тож Українська Ресторанна Асоціація організувала мирну акцію протесту під Кабінетом Міністрів України 2 червня. Основною вимогою рестораторів було відкриття закладів громадського харчування раніше, ніж 10 червня. При цьому ресторатори розповіли, що вони готові приймати гостей та дотримуються усіх прописаних карантинних правил краще, ніж це можливо зробити в тому ж громадському транспорті чи супермаркеті.


У результаті злагоджених та послідовних дій спільноти рестораторів, закладам громадського харчування дозволили відкритися та приймати гостей в залах вже з 5 червня. Про це заявив Прем’єр міністр України Денис Шмигаль 3-го червня.


Вітаємо усіх працівників ресторанної галузі - це наша з вами спільна заслуга. Українська Ресторанна Асоціація продовжить працювати для розвитку ресторанної галузі в Україні та подальшого лобіювання її інтересів в Уряді. Тож запрошуємо і вас стати членом нашої Асоціації та розвивати гастрономію України разом!