СПІЛКУЄМОСЯ НА РІВНИХ: У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДОМОВИЛИСЯ ПРО ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ

Засновники Української ресторанної асоціації Сергій Трахачов і Софія Коломицева разом з головою юркомітету УРА Євгеном Комаровим другий день поспіль спілкуються із місцевою владою регіонів України та шукають відповіді на питання виходу із карантину та підтримки бізнесу владою.

Сьогодні представники асоціації приїхали в Суми.


У Сумській обласній державній адміністрації в робочій зустрічі взяли участь заступник губернатора Сумської обласної державної адміністрації, керівник комісії з ліквідації ТЕБ та надзвичайних ситуацій Банніков Сергій Володимирович, а також керівник штабу боротьби з COVID Мілаш Олександр Миколайович.


Представники УРА поговорили із урядовцями про необхідність співпраці у напрямку розробки та обговорення поточної ситуації, а також правил та документів, що регулюють діяльність ресторанного бізнесу.

Сумська область знаходиться у «зеленій зоні» та має невелику кількість захворілих, завдяки вчасно задіяним достатньо жорстким заходам у боротьбі з епідемією. Тому і виходити із карантину сумські заклади громадського харчування можуть з меншою осторогою, та все ж дотримуючись санітарних норм та стандартів.


Сергій Банніков розповів, що перевірки ресторанів проводяться щоденно, але вони націлені на попередження порушень, і жорсткі заходи до бізнесу не застосовуються, і штрафів сьогодні небагато.


Також представники УРА отримали роз‘яснення щодо поточних рекомендацій з організації протиепідемічних заходів при роботі закладів громадського харчування. У цілому урядовці позитивно оцінюють роботу закладів громадського харчування, та високі гігієнічні та харчові стандарти, вже задіяні у галузі.

У перебігу розмови учасники зустрічі домовилися щодо підписання Меморандуму про співробітництво між Українською ресторанною асоціацією та Сумською ОДА. Нам важливо, щоб представники бізнесу та влади могли чути один одного та мати положення, на які спиратися у роботі.


Останок зустрічі присвятили обговоренню розвитку гастрономічної культури та туризму в регіоні.

«Сумська область може пишатися своєю гастрономічною культурою, продуктами, спеціалітетами. Це потрібно популяризувати та розповідати про унікальність Сумської області жителям інших регіонів. Розуміючи це, професіонали харчової індустрії та держава можуть налагодити плідну співпрацю», – зазначає Президент Української ресторанної асоціації Сергій Трахачов.