Місяць роботи Асоціації. Звіт про головні події

Колеги, раді привітати вас із нашою маленькою спільною датою – сьогодні виповнюється місяць Українській ресторанній асоціації.Ми об’єдналися на фоні сумних подій: пандемії COVID-19, закриття ресторанів на загальний карантин та необхідності консолідувати зусилля для реанімації галузі.


Минулий місяць сили Української ресторанної асоціації були направлені на боротьбу за можливість повноцінно працювати ресторанам, барам, кафе та всій галузі громадського харчування.


Ця боротьба триває. І ми неодмінно переможемо. І зможемо зробити ще багато справ і важливих кроків для розбудови ресторанної галузі України.


А зараз пропонуємо згадати головні події, які відбулися за цей насичений місяць:

- 15 травня ми створили ГО Українська ресторанна асоціація на основі Всеукраїнського антикризового центру.


На цей момент Антикризовий Центр провів велику роботу, щоб достукатися до влади та отримати дозвіл на відкриття терас та літніх майданчиків ресторанів. Почалася «карантинна відлига» – і ми відчули сили впливати на події у нашій країні та не стали зупиняться.


- Ми запустили флешмоб #відкрийресторани. Мета флешмобу – об’єднати колег зі всієї України та потужно, однією хвилею, привернути увагу до кризового стану ресторанної галузі.


- Наступний наш флешмоб #мільйонбезробітних – закликав рестораторів відверто говорити про безробіття, яке загрожує Україні через те, що ресторани працюють не на повній потужності.


- Підтримали мирну акцію протесту рестораторів та організаторів весіль у Чернівцях.


- Неодноразово зустрілися з представниками влади різних рівней: із головним санітарним лікарем України Віктором Ляшко, із заступником міністра економіки Дмитром Романовичем, із заступником голови КМДА Валентином Мондрієвським та іншими.


- Організували мирну акцію протесту біля Кабміну #відкрийресторани.

Більше 500 представників ресторанів вийшли із черпаками, каструлями та транспарантами під Кабінет міністрів, щоб гучно повідомити – тепер офлайн – про те, що більше мільйону людей залишилися без роботи і ми просимо відкрити ресторани якомога швидше. Акція привернула неабияку увагу у ЗМІ.


- Отримали часткове послаблення карантинних заборон для ресторанів України: нам дозволили відкрити зали для гостей, при дотриманні нових правил роботи. Нажаль, через статистику захворювання COVID-19, Київ та 7 областей України залишилися на карантині.


- Організували онлайн-тренінг «Як діяти під час перевірки державними органами», який для учасників Української ресторанної асоціації був безкоштовним – та до нього змогли приєднатися інші менеджери ресторанів.


Роботи ще багато, тож запрошуємо вас стати учасниками Української ресторанної асоціації. Умови реєстрації ви можете дізнатися на сайті www.uara.org.ua


Також ви можете приєднатися до нашого чату в Телеграмі, де ми обговорюємо останні новини та повідомляємо про наші активності > https://t.me/joinchat/HgVfKkz-FFnptQ3noFE32g