РУХАЄМОСЬ ДАЛІ: НА ВОЛИНІ ОБГОВОРИЛИ ПІДТРИМКУ РЕСТОРАННОЇ ГАЛУЗІ ТА ЗМІНУ КАРАНТИННИХ НОРМВідбулася зустріч із місцевою владою у Волинській області за ініціативи Української ресторанної асоціації.


Цього разу засновник УРА Сергій Трахачов провів робочу зустріч Із рестораторами Луцьку та владою Волині.


Із представниками ресторанного бізнесу зустрівся заступник голови Волинської облдержадміністрації Олександр Троханенко.


Головні теми зустрічі: зняття карантинних обмежень щодо часу роботи і дозвіл працювати закладам до опівночі замість 22 год, як встановлено зараз, а також роботи у залах — адже на Волині досі працюють лише на літніх майданчиках.


«Насправді, закриття закладів громадського харчування на період карантину спричинило зменшення надходження податкових платежів у місцеві бюджети та суттєво вплинуло на рівень добробуту волинян і їх матеріального забезпечення», – погодився Олександр Троханенко, – «Позаяк ситуація на Волині із захворюваністю на COVID-19 наразі досить серйозна, мова про роботу ресторанів, барів та кафе у докарантинному режимі поки не йде. Адже як інцидентність, так і рівень зайнятості лікарняних ліжок в області значно перевищують допустимі норми, встановлені МОЗ».


Натомість, на думку посадовця, питання продовження годин роботи літніх кафе на 2 години у вечірній час можна винести на обговорення регіональної комісії ТЕБ та НС.

«Влада області готова іти назустріч ресторанному бізнесу, однак, пріоритетним залишається здоров’я волинян», – підкреслив Троханенко.


Також президент УРА Сергій Трахачов запропонував залучити провідні волинські ресторани до участі у проекті «Магніти України». Цю ідею також підтримав заступник голови Волинської облдержадміністрації. Посадовець запевнив, що виконавча влада області готова всіляко підтримувати місцевий бізнес у межах своїх повноважень, однак, не порушуючи карантинних вимог.


Українська ресторанна асоціація дякує рестораторам Луцька: Дудинському Ігорю, Киричуку Василю та Романюку Валентину за організацію зустрічі та ініціативу.


Українська ресторанна асоціація була заснована в 2020 році Сергієм Трахачовим і Софією Коломицевою, які вже багато років створюють найуспішніший b2b журнал РЕСТОРАТОР для протистояння викликам пандемії і вирішення глобальних завдань галузі.

Посилання:

УКРАЇНСЬКА РЕСТОРАННА АСОЦІАЦІЯ

Чат рестораторів України – https://bit.ly/2ZaxSyT

https://www.uara.org.ua

https://www.facebook.com/URAorg/

ЖУРНАЛ РЕСТОРАТОР

https://www.restorator.ua

https://www.facebook.com/UARestorator/