Ресторатори просять повернути до роботи у сфері громадського харчування мільйон українців

Про флешмоб #врятуйресторани написало і видання delo.ua.Зокрема, у статті, розміщеній на сайті видання, розповіли не лише про основну ідею флешмобу, але й представили скріншоти зі сторінок шефів, ресторанів та рестораторів, котрі виступили на підтримку флешмобу та розповіли про те, що вони думають з цього приводу. Серед них, зокрема, шеф та ресторатор Ектор Хіменес Браво, та засновник OBS-Odessa Barmen School&Shop Дмитро Кузнецов.


"Ресторани в Україні вмирають! Один за одним зачиняються, бо їм не дають працювати, а тільки давлять податками, регуляцією та обмеженнями! В ресторанній індустрії в Україні зайнятий кожен 20 працюючий українець! А це приблизно 1 000 000 осіб! Плюс ще стільки ж осіб постачальників і партнерів ресторанів! І у кожного сім'я, і їм нема з чого виплатити зарплату, бо ресторанам не дають працювати! Відкривають наземний громадський транспорт і спортивні клуби, запускають метро. Але не ресторани!!! Вони залишаються зачиненими, що протирічить будь-якому здоровому глузду!" - пише на своїй сторінці Instagram Ектор Хіменес Браво.


Крім того, в статті подані дані з нещодавнього дослідження Poster, котре показало, що за перші чотири тижні карантину ресторани різного сегменту втратили 50% і більше відсотків від обороту.


https://delo.ua/business/restoratory-prosjat-vernut-na-rabotu-1-mln-ukrai-368747/