РЯТУЄМО БІЗНЕС: РЕСТОРАТОРИ ТА ПРЕДСТАВНИКИ ВЛАДИ ЗАКАРПАТТЯ ОБГОВОРИЛИ ГОСТРІ ПИТАННЯ

Засновник Української ресторанної асоціації Сергій Трахачов провів ZOOM-конференцію з місцевою владою Закарпатської області та рестораторами, темою якої стала можливість зняти обмеження на часи роботи ресторанів в регіоні.На онлайн-зустрічі були присутні ресторатори Василь Пинзеник, Тамара Готра, Ігор Копча, Мирослав Баганич, Олександр Полуденний та заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Віталій Цвігун.


Головною темою діалогу стала можливість працювати літнім майданчикам ресторанів після 22:00.


«У регіоні важка епідеміологічна ситуація — важка вона і для ресторанного бізнесу. Адже зали ресторанів досі не працюють, а гостей зустрічають лише на літніх майданчиках», — розповідає президент Української рестораторанної асоціації Сергій Трахачов.


«Наша мета, — говорять представники ресторанного бізнесу Закарпаття, — продовжити часи роботи закладів до півночі. Це той мінімум, який нам потрібен для підтримки ресторанного бізнесу в умовах пандемії та кризи».


Учасники зустрічі назначили наступний раунд перемовин на понеділок, 13 липня. На ньому заплановано обговорення наступних питань:

1. Виокремлення Ужгороду та області у окрему «зелену» зону (відповідно до рівня захворюваності).

2. Дозвіл роботи закладів громадського харчування до 00:00.

3. Формування мобільних бригад для «патрулювання» міста щодо дотримання епідеміологічних обмежень у боротьбі з covid-19.

Ця пропозиція надійшла від рестораторів та представники влади зацікавилися можливістю її реалізації.


Українська ресторанна асоціація дякує голову Закарпатської обласної державної адміністрації Олексія Петрова за підтримку зустрічі.


Українська ресторанна асоціація була заснована в 2020 році Сергієм Трахачовим і Софією Коломицевою, які вже багато років створюють найуспішніший b2b журнал РЕСТОРАТОР для протистояння викликам пандемії і вирішення глобальних завдань галузі.


Сьогодні Українська ресторанна асоціація працює з регіональною владою щодо вирішення актуальних питань роботи ресторанів. Це новий формат взаємодії влади та бізнесу і він вже показує свою ефективність.


Посилання: УКРАЇНСЬКА РЕСТОРАННА АСОЦІАЦІЯ Чат рестораторів України – https://bit.ly/2ZaxSyT https://www.uara.org.ua https://www.facebook.com/URAorg/ ЖУРНАЛ РЕСТОРАТОР https://www.restorator.ua https://www.facebook.com/UARestorator/