"Нас мільйон, дайте працювати": коли ресторанний бізнес вийде із карантинної коми

Сюжет про мирний протест рестораторів, організований Українською Ресторанною Асоціацією, оприлюднив телеканал "Інтер".

Президент Української Ресторанної Асоціації Сергій Трахачов прокоментував:


"Приблизно 80% людей, зайнятих в нашій сфері, зараз без роботи або мають мінімальний дохід. Половина ресторанів не працює взагалі. І мова йде не про те, чи є прибуток - його нема і не буде в найближчі півроку, тому що діють обмеження. Але початок роботи в залах дозволить нам повернути працівників, котрі сьогодні не отримують зарплатню".


У сюжеті також коментарі від рестораторів:


Анна Федорець, власниця оздоровчо-розважального комплексу "Золота форель", так прокоментувала ситуацію:


"Послаблення по податках були, але дуже незначні. Вони абсолютно ніяк не впливають на наш бізнес. У нас дуже велике навантаження по оренді землі, на яке держава також не може, на жаль, вплинути. До кінця тижня ми мусимо розрахуватися по всіх наших боргових зобовязаннях. Ми тут сьогодні тому, що не хочемо породжувати корупційну складову в державі, в якій є ресторани, які дозволяють собі працювати. Ми хочемо відкритися по закону. Сподіваємося, прем’єр-міністр на завтрашньому засіданні дозволить нам працювати хоча би з 5 числа".


Максим Храмов, Pastateca і «Пицца Челентано»:


"На сьогодні, коли працюють практично всі бізнеси, громадський транспорт, люди [на літніх терасах] мерзнуть, просяться в середину, а ми не можемо їх пустити, тому що ніхто не хоче платити 170 000 штрафу. Ще місяці - і я думаю, що половина ресторанної індустраї просто вимре".