"Це геноцид галузі": українські ресторатори вимагають дозволити їм відкрити заклади

В Україні з 25 травня запрацював громадський транспорт, салони краси і непродовольчі магазини, але ресторанам і кафе повноцінно відкритися ще не дозволили - вони і досі працюють лише на доставку, самовивіз та подають гостям страви на літніх терасах. Однак, ресторатори кажуть, що галузь це не врятує. Про це написали на сайті "Настоящее время".

Для сюжету "Настоящее время" ситуацію прокоментував президент Української Ресторанної Асоціації Сергій Трахачов. На його думку, з 30 000 українських закладів після кризи не відкриється приблизно третина. Кожен день для рестораторів зараз на рахунку, тому вони просять дозволити відкриття закладів хоча б з 1 червня.


"Очевидно, що супермаркету, метро, будь-якому закладові, де є люди, набагато складніше забезпечити необхідне виконання санітарних норм, ніж ресторану. Звичайно, на ресторан накладається певне обмеження у зв'язку з пандемією коронавірусу. Ресторанний бізнес до цього готовий і просить дати йому працювати", - зазначив у сюжеті Сергій Трахачов.


Крім того, ситуацію прокоментували відомі українські ресторатори Дмитро Борисов та Максим Храмов. Вони зазначили, що вважають несправедливим продовження заборони повноцінно працювати для ресторанів, у той час як практично усе запрацювало та відкрилося.


"Невідкриття ресторанів при відкритті всіх торгових бізнесів, при відкритті громадського транспорту в повному обсязі й так далі я розцінюю не інакше, як геноцид галузі", - зазначає у сюжеті Максим Храмов.


Дмитро Борисов підкреслює, що в ресторані провести відповідну санітарну обробку простіше, а також зазначає, що і до карантину санітарні норми у ресторанах були на високому рівні:


"Ми - єдині, хто точно завжди працює в рукавичках, завжди все знезаражує, ми завжди використовуємо всі технічні засоби".


https://www.currenttime.tv/a/ukraine-business-coronavirus/30633698.html