ЧАС ЗМІН: РЕСТОРАТОРИ ЛЬВІВЩИНИ ЗВЕРНУЛИСЬ ДО ВЛАДИ З ПРОХАННЯМ ЗМІНИТИ ГОДИНИ РОБОТИ РЕСТОРАНІВ

Засновник Української ресторанної асоціації Сергій Трахачов.та голова юркомітету УРА Євген Комаров відвідали Львів, щоб зустрітися із місцевою владою та рестораторами для вирішення нагальних питань ресторанного та туристичного бізнесу.


На зустрічі були присутні голова ЛОДА Максим Козицький, заступник голови ЛОДА Юрій Холод, начальник управління туризму та курортів Львівської області Наталя Табака, директор департаменту освіти і науки Львівської області Олег Паска, начальник Головного управління Держпродспоживслужби області Євгеній Баркит, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський, заступник голови з питань розвитку Львівської міської ради Андрій Москаленко.


Інтереси львівських рестораторів представляли Олексій Волошин, Ярослава Павлюковець та Андрій Янчук.


Головними темами діалогу стали: часи роботи ресторанної галузі Львівщини в умовах дії карантину, алгоритм перевірки та дотримання закладами харчування Львівській області вимог роботи у період карантину, а також — співпраця ресторанного бізнесу із профільними закладами освіти щодо обміну досвідом.


“Важливо те, що нам вдалося дійти згоди у питанні обмеження годин роботи ресторанів. Сьогодні у Львівській області вони працюють до 23:00, а це обмеження, в свою чергу, було введено для врегулювання роботи нічних клубів, де велика плотність людей та мало хто дотримується правил відвідування громадських закладів під час адаптивного карантину. Ми запропонували ідею запровадити для них окремі характеристики, щоб окремо регламентувати їхню діяльність. І таким чином дозволити роботу закладам громадського харчування після 23:00. І до нас дослухалися”, — говорить голова юркомітету УРА Євген Комаров.


“Ресторанний бізнес та галузь туризму в умовах адаптивного карантину мусять почуватися в безпеці, а всі правила для їхньої роботи та контроль за їхнім дотриманням мають бути логічні та виправдані”, — погодився заступник голови ЛОДА Юрій Холод.


“Варто переглянути протоколи роботи закладів харчування та обов'язково розмежувати у нормативних документах ресторани, кафе та нічні розважальні заклади. Адже на Львівщині, на основі Постанови Кабміну ном. 588, вони, фактично, наразі підлягають під єдиний регламент роботи - до 23 і від 7 години ранку”, — підкреслив Юрій Холод.

За результатами розмови, Львівська ОДА звернеться до Кабінету міністрів з відповідним листом щодо коригування протоколів для ресторанного бізнесу.


“Також ми домовилися виробити єдиний чек-ліст перевірки ресторанів під час карантину на основі рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України та представників експертного середовища. Ми переконалися, що перевірки будуть лояльними та прозорими для підприємців, без тиску на галузь”, — розповідає голова юркомітету УРА Євген Комаров.


Іще одне важливе питання, яке підняли учасники зустрічі: потреба активної співпраці ресторанного бізнесу з профільними закладами освіти. І студентам, і викладачам дуже потрібне "живе" навчання, обмін досвідом, а рестораціям буде нагода самим впливати на освітній процес і підготовку кадрів, яких потребує сучасний ринок.


“Ми всі розуміємо, що насамперед зараз важливі безпека, життя та здоров’я людей. Як працівників, так і клієнтів. Тому саме ці пріоритети і влада, і бізнес ставлять за основні у своїй щоденній роботі. Але ми маємо думати і про наше майбутнє. Тому крім поточних питань, ми обговорили сьогодні включення ресторанного бізнесу в програму «Магніти країни» (прим. державний проект з пошуку нових символів країни). Також ми хочемо популяризувати львівську гастрономічну культуру та крафтових виробників харчових продуктів, тож ми обговорили можливість обміну досвідом із рестораторів із інших регіонів та Києва», — зазначив президент Української ресторанної асоціації Сергій Трахачов.

______________________________

Українська ресторанна асоціація була заснована в 2020 році Сергієм Трахачовим і Софією Коломицевою, які вже багато років створюють найуспішніший b2b журнал РЕСТОРАТОР для протистояння викликам пандемії і вирішення глобальних завдань галузі.

Сьогодні Українська ресторанна асоціація працює з регіональною владою щодо вирішення актуальних питань роботи ресторанів. Це новий формат взаємодії влади та бізнесу і він вже показує свою ефективність. Посилання:

УКРАЇНСЬКА РЕСТОРАННА АСОЦІАЦІЯ Чат рестораторів України – https://bit.ly/2ZaxSyT https://www.uara.org.ua https://www.facebook.com/URAorg/ ЖУРНАЛ РЕСТОРАТОР https://www.restorator.ua https://www.facebook.com/UARestorator/