Ресторатори влаштували протест під стінами КабМіну

Про мирну акцію протесту, організовану Українською Ресторанною Асоціацією, написало видання Obozrevatel.

Фото: Kostyantyn Chernichkin, KyivPost.

Також видання підготувало відеосюжет про акцію протесту.


У сюжеті - коментарі президента Української Ресторанної Асоціації Сергія Трахачова, а також рестораторів-протестувальників.


"Процес роботи чиновників досить довгий. На минулому тижні, коли ми розробили правила, почули від санітарного лікаря те, що так можна працювати, ми розраховували отримати результат. Але, на жаль, и почули те, що треба чекати ще якийсь час, і є певні процеси, що не дозволяють почати працювати оперативно. Тож ми розраховуємо на те, що завтра владі ніщо не завадить прийняти рішення про відкриття нашої галузі. До того ж, акція має показати, що проблема існує, адже ми часто чуємо: "ви ж вже давно працюєте!". Це не є правдою - ми не працюємо. Крім відповідальності медичної існує ще відповідальність економічна. І ми хотіли б, щоб влада вчасно взяла на себе цю економічну відповідальність і дозволила відкритися безпечним галузям. А говорити про те, що ресторани небезпечні при тому, що працює метро й громадський транспорт, принаймні, дивно", - коментує Сергій Трахачов.

Власниця мережі ресторанів Олена Жигун розповіла, що ресторатори зібралися під КабМіном, аби налагодити діалог з владою для дозволу відкрити заклади громадскього харчування, адже багато галузей вже відновили роботу. Таким чином ресторатори намагаються захистити галузь в Україні.

"Ресторан - це така річ, яка має бути професійною і якісною. Якщо ви якісно готуєте їжу - вона вже є безпечною", - впевнена пані Олена.


https://www.obozrevatel.com/kiyany/life/v-kieve-pod-stenami-kabmina-restoratoryi-ustroili-protestyi-chto-trebovali-foto.htm?fbclid=IwAR2i6-DyjNyLGrBvr9N8hXwqvXLx9dVXRQrqw4OWnk0eyQQoH4C6lRBiSmc