НАЛАГОДЖУЄМО ЗВ’ЯЗОК: ПОЛТАВЩИНА ГОТОВА ЙТИ НАЗУСТРІЧ РЕСТОРАТОРАМ

Відбулася третя зустріч із місцевою владою в регіонах України, яку ініціювали та провели засновники Української ресторанної асоціації Сергій Трахачов і Софія Коломицева разом з головою юркомітету УРА Євгеном Комаровим.

Цього разу домовилися про співпрацю із владою Полтави.


У Полтавській обласній державній адміністрації представників УРА зустріли голова Полтавської ОДА Синєгубов Олег Васильович та його заступники Рижеченко Катерина Сергіївна і Греков Євгеній Анатолійович.

Головні теми зустрічі: обговорення правил виходу ресторанів із карантину та консолідація зусиль для подальшого розвитку ресторанної галузі регіону. Учасники зустрічі домовилися щодо підписання Меморандуму про співробітництво та спільну роботу.


“У першу чергу ми проведемо Zoom-зустріч для рестораторів із представниками державних служб (Держпродспоживслужба, національна поліція та ін.) для того, щоб отримати компетентні відповіді на актуальні питання роботи сьогодні. Також рестораторів цікавить, як будуть відбуватися перевірки закладів, до чого ми маємо бути готові. Тож ми хочемо налагодити живий, відвертий діалог та почути із перших вуст трактування місцевих розпоряджень”, — коментує найближчі плани Президент Української рестораторанної асоціації Сергій Трахачов.


Також учасники зустрічі обговорили ідеї з розвитку ресторанної та гастрономічної культури області. Полтавська область також долучить ресторанну галузь до Програми «Магніти України» (прим. державний проект з пошуку нових символів країни).


А наостанок, обговорили актуальність співробітництва із департаментом освіти.


Українська ресторанна асоціація була заснована в 2020 році Сергієм Трахачовим і Софією Коломицевою, які вже багато років створюють найуспішніший b2b журнал РЕСТОРАТОР для протистояння викликам пандемії і вирішення глобальних завдань галузі.


Посилання:

УКРАЇНСЬКА РЕСТОРАННА АСОЦІАЦІЯ

Чат рестораторів України – https://bit.ly/2ZaxSyT

https://www.uara.org.ua

https://www.facebook.com/URAorg/

ЖУРНАЛ РЕСТОРАТОР

https://www.restorator.ua

https://www.facebook.com/UARestorator/