top of page

Флешмоб: «100%. У цьому закладі безпечно»

Нещодавно Українська ресторанна асоціація презентувала міністру охорони здоров’я Виктор Ляшко ініціативу «100%. У цьому закладі безпечно».


Основна ідея проекту полягає в тому, щоб інформаційно підтримати ті заклади громадського харчування, персонал яких прийняв рішення вакцинуватись.

Згідно з останніми змінами у законодавстві, присутність на зміні 100% вакцинованих працівників – це єдиний шлях, щоб продовжувати працювати не зачиняючись та не переходячи на роботу на доставку під час посилення карантинних обмежень до червоного рівня.


Згідно нашим опитуванням гостей ресторанів, дуже важливо популяризувати факт вакцинації персоналу вже зараз серед гостей ресторану. Пропонуємо доносити цю інформацію до ваших гостей через офіціантів, через наліпку на дверях, через пости у соціальних мережах з #у_цьому_закладі_безпечно саме зараз, не очікуючи посилення карантинних обмежень.


Це дозволить вам сформувати у гостей розуміння, що в вашому закладі вже безпечно і саме цей заклад можна продовжувати відвідувати навіть під час посилення карантинних обмежень.


Ви можете скористатись макетом наліпки, який вже розроблений.


Vaccination_Sticker_for_restaurants_300mm
.eps
Завантажити EPS • 3.29MB

Додайте до картинки логотип вашого ресторану та опублікуйте її у своїх соцмережах із хештегом #у_цьому_закладі_безпечно. У пості розкажіть про те, як ви турбуєтеся про здоров’я ваших гостей та персоналу, і хочете надавати сервіс найвищого ґатунку.

Флешмоб схвалений Міністерством охорони здоров’я України.

Якщо у вас виникають питання або проблеми із вакцинацією, звертайтесь по допомогу в УРА, ми маємо можливість звернутись до перших облич з питань мобільних бригад вакцинації та будь-яких інших питань.

Comments


bottom of page